Hledáte jiné plavky? Velký výběr pro celou rodinu najdete v našem hlavním e-shopu VAŠE PLAVKY. WWW.VASE-PLAVKY.cz

DOPRAVA

V internetovém obchodě ČERNÉ PLAVKY si můžete vybrat z těchto způsobů dopravy:

Česká pošta - balík do ruky

DPD
HeurekaPoint

Zásilkovna


V současné době zasíláme zboží jen v rámci ČR!

 


 

Česká pošta - Balík Do ruky

Balík do ruky - Česká pošta doručí balík následující pracovní den po podání zásilky na Vámi určenou adresu. O datu doručení zásilky budete informováni Českou poštou prostřednictvím SMS a e-mailu. Pohyb zásilky můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.
Pokud Vás doručovatel nezastihne, bude zásilka uložena po dobu 7 dní na Vaší dodací poště.

Cena:
89,- Kč

Při objednávce v hodnotě nad 2500,- Kč ZDARMA!

 
DPD

DPD doručí balík následující pracovní den po podání zásilky. DPD zaručuje komfortní doručení balíku až k Vám domů nebo do zaměstnání.

Cena:
89,- Kč

Při objednávce v hodnotě nad 2500,- Kč ZDARMA!

 
HeurekaPoint


Služba HeurekaPoint (Uloženka) umožňuje osobní odběr na pobočkách této služby, které naleznete v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Olomouc, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem, Zlín, Rudná. Váš balík si vyzvednete na pobočce, kterou si sami vyberete.
Jakmile bude balík připraven na pobočce k odběru (standardní dodací doba od podání balíku je D+1), bude Vám odeslána tato informace pomocí SMS a e-mailu. Balík je uložen na pobočce po dobu 7 dní.

Cena:
59,- Kč

Při objednávce v hodnotě nad 2500,- Kč ZDARMA!
Zásilkovna.cz

Služba Zásilkovna.cz umožňuje osobní odběr na pobočkách této služby po celé republice. Váš balík si vyzvednete na pobočce, kterou si sami vyberete.
Jakmile bude balík připraven na pobočce k odběru (standardní dodací doba od podání balíku je D+2), bude Vám odeslána tato informace pomocí SMS a e-mailu. Balík je uložen na pobočce po dobu 7 dní.

Seznam poboček Zásilkovna.cz najdete zde.

Cena:
59,- Kč

Při objednávce v hodnotě nad 2500,- Kč ZDARMA!